БлогПроизводство стрейч пленки Manat

Полімерна плівка дуже часто використовується людьми в побуті. Вона добре тягнеться і щільно прилягає, створюючи при цьому щільніший пакувальний шар. Після розтягування матеріал легко відновлює свою форму.

Що таке стрейч-плівка і де її застосовують

Стрейч-плівка являє собою еластичний пакувальний матеріал, який добре тягнеться. Плівка може бути різного розміру і прозорості. Все залежить від її виду і призначеного.

Вона проводиться з полімерів і сополімерів. Ці два компоненти досить гнучкі і при необхідності можуть легко змінювати форму. Завдяки цьому деякі стрейч-плівки можна розтягнути в п’ять-шість разів більше початкового розміру. Найголовніше – навіть в розтягнутому стані вона здатна виконувати всі свої заявлені властивості.

Даний матеріал широко використовується в промисловості. Найчастіше її використовують в процесі транспортування і зберігання товарів. За допомогою цього виду упаковки можна з легкістю і без серйозних побоювань перевозити вантажі абсолютно різних габаритів і маси.

Широке застосування плівка стрейч знайшла і в харчовій галузі. За допомогою неї господині упаковують різні продукти, в тому числі і жирні. Плівка захищає їх від швидкого висихання і втрати смакових характеристик.

Технологія виробництва стрейч-плівки

В якості сировини при виробництві стрейч-плівки використовуються 100% вітчизняні, а найголовніше безпечні матеріали. Завдяки цьому пакувальний матеріал має невисоку ціну. Обладнанням при її виробництві виступають спеціальні екструзійні лінії. Всього існує дві технології виробництва пакувального матеріалу.

Метод видувний екструзії

При виробництві плівки за цим методом виробник отримує двошаровий і тришаровий матеріал. пакувальна стрейч плівка виходить максимально міцною з високим ступенем еластичності. Виготовлена за цим методом плівка широко використовується в сільськогосподарському напрямку.

На початку виробництва розплавлений полімер поміщається в циліндр екструдера. Після матеріал переміщається в кільцеву головку, змінюючи свій рух на 90 градусів. У підсумку виходить циліндрична заготовка. Великий потік повітря роздмухує заготовку, а рукав охолоджується за допомогою рівномірного обдування. Після охолодження рукав переміщається в спеціальний пристрій, де витягується тягнуть валками в складеному вигляді. Потім плівка потрапляє в намотувальний пристрій, де відбувається процес намотування її на паперову шпулю.

Метод плоскощілинній екструзії

Завдяки цій методиці виробник отримує від трьох до семишарові стрейч-плівку. Ця методика розплаву полімеру на увазі видавлювання через широку щілину спеціальної формує наконечника. Це полотно потрапляє на поверхню охолоджуючого барабана і огинає його. Потім матеріал простягається через тягнуть валки. Змотування плівки в рулони починається відразу після її зрізання.

У спеціальній ванні здійснюється процес форсованого охолодження. Таким чином виробник отримує максимально прозору пакувальну стрейч-плівку.

Стрейч-плівка виробництва компанії Manat

Компанія Manat вже довгі роки займається виробництвом стрейч-плівки і різного роду пакувального матеріалу. На ринки України компанія поставляє тільки якісну продукцію, яка відповідає всім нормам і заявленим характеристикам. В інтернет-магазині Manat Market представлений широкий вибір пакувального матеріалу за ціною від виробника.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Post comment